Інтернет-магазин постільної білизни
Наші телефони
Графік
роботи
8:00 - 18:00
Без вихiдних
Поплін для постільної білизни

Плюси та мінуси постільної білизни з попліну

Поплін це один із видів натуральної шовкової матерії. В сучасний час постільну білизну поплін виготовляють з бавовни, подвійним переплетінням тонких і грубших ниток, що утворюють дрібний рубчик, який надає матеріалу рельєф. Поплін хороша тканина для постільної білизни зі 100% бавовни. До її переваг можна віднести:

  • Екологічність. 100% натуральне.
  • Висока зносостійкість матеріалу.
  • Довговічність у щоденному використанні.
  • Гіпоалергенність. Підійде людям із проблемною шкірою.
  • Має високі терморегулюючі властивості. Добре тримає тепло.
  • Легкий догляд, можна не прасувати. Не вибагливе.фото поплін тканина
  • Доступна ціна.

Подвійне переплетіння дозволяє використовувати велику різноманітність кольорів. Тканина ділиться на пофарбовану та вибілену. Вони в свою чергу можуть бути надруковані, строкаті, гладкофарбовані чи вибілені. Позитивні відгуки покупців це ще один приємний момент. Недоліків у тканини дуже мало. Після прання натуральний матеріал може давати усадку.

Який комплект вибрати, бязь чи поплін?

Часто, в магазині перед покупкою, у нас стоїть вибір: яка тканина бязь або поплін для постільної білизни краща? Матеріали схожі за складом, але і є істотні відмінності. Розберемося докладніше:

  • Бязь жорсткіша і шорстка на дотик. Виглядає просто. Міцна. Низька вартість.
  • Поплін м'якша та легша, тонка и гладка. З матовим блиском. Відповідно якості має трохе вищу вартість.

Що краще для постільної білизни бязь або поплін -кожен вибирає собі сам, залежно від обставин. Якщо ваша мета заощаджити,фото постільна білизна попілн купуйте менш дорогу та міцну бязь. У випадку, коли комфорт важливіший за довговічність, вибирайте поплін. Для дитячої постільної білизни краще підійде практична бязь, але якщо хочете м'яке, гладке і приємне на вигляд -тоді поплін гідний вибір для своєї улюбленої дитини.

Дешеві комплекти з попліну містять великий відсоток синтетики. Не якісне фарбування призведе до швидкої втрати кольору, що може бути токсичним для шкіри. Малюнок має бути чітким, не розмитим, не повинен залишати сліди фарби на руках. Тканина без зайвого запаху. 

Постільне поплін не вимагає спеціального догляду, періть своїм стандартним домашнім порошком або гелем при температурі до 60°С, при бажанні можна прасувати при температурі до 110°С.

При зминанні в долоні -якісний матеріал набуває своєї первинної форми після розтискання. Не мнеться, не заламується.

Стаття підготовлена колективом postel-eco.com.ua

Коментарі

Написати коментар