Інтернет-магазин постільної білизни
Наші телефони
Графік
роботи
8:00 - 18:00
Без вихiдних
Постільна білизна перкаль чи поплін

Існує велика різноманітність тканин для пошиття постільної білизни на основі бавовни. Одна з них належить до класу люкс та цінується в Україні та Західній Європі нарівні з шовком та сатином. У статті розберемо особливості матеріалу, розглянемо відгуки про постільну білизну перкаль. Дізнаємося як прати і зберігати постільну білизну з перкалю.

Перкаль що за тканина?

Щільне, особливо міцне полотно на основі бавовни, яке використовується для пошиття постільної білизни та одягу. Спочатку міцна бавовняна матерія була призначена для вітрил. Однією з її основних ознак є особливе плетіння ниток, яке має високу міцність. Це означає, що матеріал має високу зносостійкість та довго зберігає свій первісний вигляд.

Склад

Перкаль має у своєму складі 100% бавовни, а отже, екологічно чистий та безпечний для тіла. Відгуки споживачів сходяться на думці, що комплект білизни служить довго і не вимагає складного догляду. Для густини, нитки покриваються спеціальним клейкім складом. Цей процес називається шліхтуванням. У поєднанні з хрестоподібним плетінням полотно стає тоншим, рівнішим, міцнішим. Для виробництва використовують тільки довговолокнисту бавовну.

Міцність

Першими шити з перкалю постіль стали французи. Матеріал перкаль для постільної білизни коштував недешево, тому що має складну технологію виготовлення. У Західній Європі текстиль із перкалю вважається елітним, як і вся французька білизна.

При купівлі слід звернути увагу, що комплект із натуральної бавовняної тканини важить 1кг. і більше. Постільна білизна, яка важить 500гр. і менше -пошита з синтетикі.

Перкаль постільна білизна плюси та мінуси

Матеріал відрізняється такими позитивними якостями:фото комплект белья зелёное

  • не схильний до появи катишків;
  • не втрачає колір, не електризується;
  • не пропускає пух та пір'я.

Як і будь-яка натуральна тканина, перкаль має деякі дрібні вади:

  • вбирає вологу -довго сохне;
  • висока ціна (дешевий комплект -підробка).

Так собі вади, правда?

Як прати перкаль?

Постільна білизна з цієї тканини при належному догляді здатна витримувати 1000 прань! Прості правила допоможуть не допустити помилок у догляді:фото постіль бежева

  1. Прати і гладити білизну слід, вивернувши навиворіт.
  2. Виконуйте вказівки від виробника, на бірці виробу.
  3. Зберігайте у місцях з хорошою циркуляцією повітря та берегти від потрапляння прямих сонячних променів.

Яка постільна білизна краща поплін чи перкаль?

Якість постільної білизни поплін та перкаль приблизно однакова. Порівнюючи поплін та перкаль для постільної білизни або пошиття іншого спального приладдя, звертайте увагу на зовнішний вигляд, ціну, довговічність та вимоги догляду.

Поплін більш м'якший, ніжний, на відміну перкалю, не вимагає прасування. Обидві тканини прості в експлуатації та обігу. У попліну цікава структура та елегантний блиск, а перкаль має приємний тягар. Тканини приблизно одного цінового сегменту.

Постільна білизна перкаль більш зносостійка, ніж поплін. Вибираючи, що краще для постільної білизни поплін або перкаль, спирайтеся на особисті уподобання. Обидві тканини гарні!

У нашому інтернет-магазині postel-eco.com.ua ви знайдете ці дві тканини у всіх розмірах. Ми маємо лише 100% натуральні еко матеріали від перевірених виробників України.

Слава Україні! Героям Слава!

Коментарі

Написати коментар