Інтернет-магазин постільної білизни
Наші телефони
Графік
роботи
8:00 - 18:00
Без вихiдних
Що краще сатин чи мікрофібра?

Зараз на ринку є велика кількість видів постільної білизни. Розрізняються вони між собою не тільки розміром і малюнком, а також матеріалом з якого виготовлені. До найпопулярніших з них відноситься сатин 100% бавовна та мікрофібра. Який з них вибрати? У кого більше переваг? що краще купити, щоб постільна білизна радувала і прослижила багато років?

Сатин 100% бавовнатканина сатин

Сатин 100% бавовна поєднує в собі якості атласу з використанням популярної тканини. Бавовна в своїй малій кількості ниток -дуже міцна, і до того ж тонка, що дозволяє отримати дуже м'який та ніжний матеріал. Бавовна 100% це висока якість, вона вважається найкращим матеріалом для постільної білизни -тому великий комфорт гарантований. Відчуття свіжості, завдяки високій повітряпроникності, та приємний блиск, додатково -дуже зносостійке.

Мікроволокно

Мікрофібра складається з тонких волокон, що визначається товщиною нитки. Щоб матеріал відповідав мікроволокну, він повинен мати товщину менш ніж 1 деньє (ден). Сучасна нитка довжиною 50км. важить всього 3 грами! При виготовленні мікроволокна використовують поліамід та поліефіри. Такий матеріал виходить дуже тонкий і одночасно міцний, виключно гладкий і приємний на дотик.

Прання та зберігання

Так само як і постільна білизна з мікрофібри, так і сатин можна прати і сушити без побоювання їі пошкодити. Бавовняна тканина буде довше сохнути -через товщину ниток, і може дати усадку при першому пранні. Постільна білизна з мікрофібри не линяє, швидко сохне, добре вбирає та відводить вологу. Завдяки пористості ниток -добре тримає тепло.

Сатин. Мікрофібра. Довговічність.мікроволокно тканина

Перед покупкою постільної білизни з сатину зверніть увагу на кількість ниток -чим їх більше, тим тканина міцніша. Перевага інвестування у високу якість постільної білизни -це здатність з упливем часу ставати м'якшою та комфортнішою. Варто зазначити, що з кожним пранням, простота догляду у разі більш якісних комплектів із сатину -спрощується. Матеріал стає приємнішим на дотик та менше мнеться.

Мікрофібра прослужить на високому рівні увесь срок використання.

Комфорт

Більшість покупців шукають шовковистої гладкості, особливо під час купівлі нового комплекту постільної білизни, тому перше враження має бути особливо важливим. У разі покупки постільної білизни із сатину чи мікрофібри, цей ефект легко досягається кількістю ниток -чим їх більше, тим враження вищі! Не варто забувати, що купуючи постільну білизну ви насамперед інвестуєте, бо правильно підібраний комплект постільної білизни прослужить вам довгі роки з максимальним комфортом і яскравими фарбами. Тому намагайтеся віддавати перевагу високій якості матеріалу.

Статтю підготовлено postel-eco.com.ua

Коментарі

Написати коментар